Justyna

Posted on September 11, 2009Justyna ma 17 lat. W chwili obecnej uczęszcza do poznańskiego LO. Wolny czas poświęca na robienie zdjęć i szperanie w 'ciucholandach'. Jeśli chodzi o modę lubi mieszać różne style. W efekcie często ekstrawagancje miesza z klasyką. Lubi być ubrana a nie przebrana. Najważniejsze według niej to wygoda i dobre wyczucie smaku.


English: Justyna is 17. She goes to High School in Poznan. In her free time she likes to do photos and shop in second hand stores. When it comes to fashion. she likes to mix styles. As a result she often combines extravagant clothes with the classic ones.She likes to wear it not to disguise. The most important things are comfort and taste.

6 comments:

 1. co sądzicie o kamizelce...podobno była szyta ręcznie ;-)

  ReplyDelete
 2. Kamizelka super, podobno łatwo coś takiego uszyć, chyba nawet ja dałabym sobie radę. ;-))) Mam opory przed łączeniem dwóch dżinsowych elementów, ale tutaj wygląda to fajnie. Ładne włosy. I ten słynny naszyjnik... :D

  ReplyDelete
 3. fajnie ubrana no i wygląda jak Twoja młodsza siostra :D

  ReplyDelete
 4. super fryzura, jak można sobie tak ładnie zakręcić włosy?

  ReplyDelete
 5. @Gabriela: włosy świetne i bardzo podatne na kręcenie ;-) a kamizelka na żywo jest świetna.
  @Kotowa: tak fajnie się ubrała na spotkanie z przyjaciółmi, że nie mogłam jej nie zrobić zdjęcia ;-)
  @Łasiczka: kręcą się naturalnie, często zaraz po umyciu skręca to swoje końskie włosy w koka i przy wyjściu rozpuszcza ;-)

  ReplyDelete

Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem. Będzie mi łatwiej odpowiedzieć na Twój komentarz.